Ładowanie..

YouTube Youtube
793 797 767 Telephone

Informacja o funkcjonowaniu grupy truskawkowej w 2018 roku.

signum oprysk na truskawki 


Kończąc kolejny już sezon działalności Grupy Truskawkowej pragniemy w imieniu firmy Osadkowski SA oraz współpracującego zespołu ekspertów, podziękować wszystkim za zaufanie jakim obdarzyli Państwo nasz serwis. Ufamy, iż wskazówki i rekomendacje agrotechniczne znajdujące się w kolejnych komunikatach pomogły wielu plantatorom truskawek skutecznie niwelować skutki niekorzystnych warunków pogodowych oraz przełożyły się na wzrost plonów i poprawę jakości owoców.
 

 

    W związku z coraz większymi wyzwaniami stojącymi przed profesjonalnym doradztwem informujemy o zakończeniu działalności Grupy Truskawkowej w dotychczasowym zakresie. Wsparcie agrotechniczne dotyczące uprawy, nawożenia i ochrony będzie nadal kontynuowane jednak pod nieco zmienioną formułą. Oczekiwania Plantatorów ukierunkowane na intensyfikację oraz specjalizację technologii uprawy truskawki wymuszają wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych jak i zwiększenia zakresu i częstotliwości komunikatów.   

      Pragniemy zaprosić wszystkich Plantatorów uczestniczących dotychczas w projekcie “Grupa Truskawkowa” do dalszej współpracy w ramach nowego, profesjonalnego wsparcia agrotechnicznego pod nazwą “DORADCA JAGODOWY”. Projekt zostanie uruchomiony w drugiej połowie lutego 2018 a wszelkie informacje i szczegóły jego funkcjonowania będą udostępnione pod adresem internetowym www.doradcajagodowy.pl. Informacje związane z zasadami funkcjonowania oraz rozwojem projektu “DORADCA JAGODOWY” będą również dostępne na stronach internetowych https://bioagris.pl/grupa-truskawkowa/  oraz www.jagodnik.pl. 

 

Z okazji Nowego Roku pragniemy złożyć wszystkim plantatorom truskawek serdeczne życzenia, oraz aby nadchodzący sezon był łatwiejszy i jeszcze bardziej opłacalny. 

 

W imieniu całego zespołu Grupy Truskawkowej pozdrawiam serdecznie

sprzedaz sadzonek truskawek  Dr hab. Zbigniew Jarosz 

Katedra Uprawy i Nawożenia Roślin Ogrodniczych 

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie 

 

Masz więcej pytań? Zadzwoń do konsultanta: