Grupa Truskawkowa. Doradztwo w uprawie truskawki.

Kończąc kolejny już sezon działalności Grupy Truskawkowej pragniemy w imieniu firmy Osadkowski SA oraz współpracującego zespołu ekspertów, podziękować wszystkim za играть в азартные игры бесплатно без регистрации zaufanie jakim obdarzyli Państwo nasz serwis. Ufamy, iż wskazówki i rekomendacje agrotechniczne znajdujące się w kolejnych komunikatach pomogły wielu plantatorom truskawek skutecznie niwelować skutki niekorzystnych warunków pogodowych oraz przełożyły się na wzrost plonów i poprawę jakości owoców.

W związku z coraz większymi wyzwaniami stojącymi przed profesjonalnym doradztwem informujemy o zakończeniu działalności Grupy Truskawkowej w dotychczasowym zakresie. Wsparcie agrotechniczne dotyczące uprawy, nawożenia i ochrony będzie nadal kontynuowane jednak pod nieco zmienioną formułą.

Oczekiwania Plantatorów ukierunkowane na intensyfikację oraz specjalizację technologii uprawy truskawki wymuszają wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych jak i zwiększenia zakresu i częstotliwości komunikatów.  Pragniemy zaprosić wszystkich Plantatorów uczestniczących dotychczas w projekcie „Grupa Truskawkowa” do dalszej współpracy w ramach nowego, profesjonalnego wsparcia agrotechnicznego pod nazwą „DORADCA JAGODOWY”.

Projekt zostanie uruchomiony w drugiej вулкан платинум играть онлайн без регистрации połowie lutego 2018 a wszelkie informacje i szczegóły jego funkcjonowania
będą udostępnione pod adresem internetowym

www.doradcajagodowy.pl  
oraz będą nadal dostępne na stronie BioAgris 
 https://bioagris.pl/grupa-truskawkowa/

 

Poniżej znajdą państwo zebrane razem wszystkie komunikaty z lat 2016 i 2017.