Wszystko o uprawie kapusty, od rozsady do przechowywania.

Prezentujemy zestaw niezwykłych porad warzywniczych. Opnie producentów warzyw specjalizujących się w uprawie kapusty oraz naukowe opracowania i materiały szkoleniowe. Obejrzyj jak w praktyce uzyskuje się niezwykłe plony i doskonałe wyniki stosując odpowiednie programy już od rozsady kapusty, aż po zbiór i przechowywanie. Zobaczysz warzywników i ich sposoby na choroby kapusty, tipburn, kłopoty z niedoborem wapnia, ograniczenie stresu rozsady w warunkach suszy i przyśpieszenie wzrostu rośliny, zwiększenie efektywności oprysków poprzez ograniczenie spływania substancji aktywnej. Zobacz jakim programem osiągnięto plon rzędu 120 ton kapusty z hektara i jak ograniczono straty w przechowywaniu, osiągając rekordowo niski poziom porażenia pleśnią i zgnilizną.

Kapusta pekińska zbiór 2015.
Ocena różnych pól.
Tipburn w kapuście pekińskiej.
Tipburn w kapuście pekińskiej. Nietypowe przyczyny występowania.
Spływanie oprysków w wyniku użycia złego zwilżacza.
Spływanie oprysków w wyniku użycia złego zwilżacza.
Zabezpieczenie rozsady kapusty przed suszą.
Zabezpieczenie rozsady kapusty przed suszą. Sadzenie w maju. Temperatura sadzenia 26 stopni. Porównanie rozsady zabezpieczonej i nie.

Filmy

rVp9Ed1kob8
Utrzymanie rozsady kapusty w doskonałej formie w oczekiwaniu na dogodne warunki pogodowe do wysadzenia.
ZTUsbrNFRqc
Zamgławianie kapusty czerwonej.
Technika przechowalnicza.
5zSNE0g0kFY
Przechowywanie kapusty do lipca.
ix5o8Uhubsk
Kapusta pekińska na przechowywanie.
Zagęszczenie 80 tys..
twxPYSiq9mg
Zamgławianie kapusty pekińskiej.
Zapobieganie chorobą przechowalniczym.
VgAFZ121P9w
Rozwój rozsady kapusty pekińskiej w warunkach stresu.
yqkKLXiRv-Q
Rozwój systemu korzeniowego po zastosowaniu BlackJak.
DGuZllEsW7U
Zapobieganie wystąpieniu Tipburnu.
Opinia doradcy warzywniczego.
G2lu7B1FMHc
Tantniś krzyżowiaczek - zwalczanie.
Protector przedłużył żywotność bakterii ochronnych oraz utrzymało bakterie równomiernie na liściu i ochroniło przed zmywaniem.
uLeFLw3JiGc
Kapusta przechowywana w komorach z systemem zamgławiania.
Doskonałe przechowywanie jak nigdy. Opinia warzywnika..

Artykuły

Zamgławianie w przechowywaniu warzyw na przykładzie kapusty. Nowe sposoby ograniczenia kiły kapustnych. Nowe sposoby ograniczenia kiły kapustnych. Wapń w kwitnienie Komunikat o BlackJak

Zalecenia

Zalecenia dla kapusty pekińskiej. Zalecenia dla kapusty głowiastej. Zalecenia dla malin. 2017. Wersja z dokumentacją filmową. Zalecenie do brokuł. Zalecenia dla papryki polowej.

Etykiety

Etykieta Nufilm Max Etykieta Polyversum - użytkownik profesjonalny Etykieta AS 500 Etykieta BioCal Etykieta XStress

Informacje

uprawa kapusty - precyzyjne dostarczanie wapnia. Uprawa pora, cebuli bezpieczne zwalczanie chwastów. Blackjak większe plony, stymulacja systemu korzeniowego Precyzyjne dostarczanie wapnia ograniczenie chorób fiziologicznych biocal więcej niż zwiliżacz równomierne pokrycie protector

Prezentacje

Ochrona kapusty w przechowalnictwie. Zalecenia stosowania BioCal w programie dostarczania wapnia do kapusty. Zalecenie zastosowanie Polyversum w ochronie kapusty Zalecenia dla kapusty. Pokrycie liści kapusty po zabiegu agrochemicznym.

Programy

Terasorb - zastsowanie integracyjne. Uprawa Pietruszka zapobieganie ordzawieniu. Naturalny polimer zapobiegajcy osypywaniu się łuszczyn rzepaku. Program ochrony jabłek przed ordzawieniem. Nautralny adiuwant protectant do fungicydów insektycdów nawozów dolistych